Eredményeink

2021
I. díj – Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
“Gyöngy” és “Söprű”-díj – Vincze Ferenc Szólótáncverseny (Fekete Zsófia, Ferencz Anna, Sipos Hanna, Bődi Áron, Gerencsér László)

2019
I. díj – Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
Koreográfusi díj – Agora Koreográfus Verseny, Tatabánya
Zenei különdíj – Agora Koreográfus Verseny, Tatabánya (Czigány Tamás)
Zenekari különdíj – Agora Koreográfus Verseny, Tatabánya (Horváth Attila és zenekara)

2018
Vincze Ferenc-díj – Vincze Ferenc Szólótáncverseny (Tóth Bianka és Tóth András)

2017
I. díj – Bakony Néptáncfesztivál
Bronz páva-díj, televíziós elődöntő – Fölszállott a páva

2016
Koreográfiai III. díj – Zalai Kamaratánc Fesztivál (autentikus kategória)
Vincze Ferenc-díj – Vincze Ferenc Szólótáncverseny (Györke Eszter-Molnár Péter és Országh Eszter)
I. díj és különdíj – Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
Arany Fokos díj – Hegyi Népek Folklórfesztiválja, Zakopane (PL)
„Kiváló Együttes” cím – Néptáncosok Országos Bemutató Színpada

2014
II. díj – Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
Vincze Ferenc-díj – Vincze Ferenc Szólótáncverseny (Takács Ádám)
A Martin György Néptáncszövetség különdíja – Bakony Néptáncfesztivál

2012
II. és III. díj – Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
A Martin György Néptáncszövetség különdíja – Bakony Néptáncfesztivál
Szólótáncosi különdíj – Bakony Néptáncfesztivál (Jámbor Rozália)

2011
Különdíj – DukatFest, Banja Luka (BiH)

2001
Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
II. díj – Balatonföldvári Folklórfesztivál
I. díj – Vasi Dödölle Országos Egyetemi és Főiskolai Folklór Fesztivál
Különdíj – Molnár István Koreográfiai Verseny

2000
I. díj – Balatonföldvári Folklórfesztivál

1999
Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
I. díj – Balatonföldvári Folklórfesztivál
II. díj – Vasi Dödölle Országos Egyetemi és Főiskolai Folklór Fesztivál

1998
Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend
II. díj – Balatonföldvári Folklórfesztivál
I. díj – Vasi Dödölle Országos Egyetemi és Főiskolai Folklór Fesztivál

1997
Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend

1996
Lajtha László Koreográfiai Verseny, Körmend


Külföldi szerepések, utazások:

2020 Szlovénia-Muravidék, Szlovákia-Felvidék
2019 Románia-Erdély
2017 Finnország
2016 Lengyelország
2015 Szlovénia-Muravidék
2012 Ausztria
2012 Románia-Erdély
2011 Bosznia-Hercegovina
2005 Svédország
2001 Szlovákia
2000 Észtország, Lengyelország
1998 Csehország
1993 Görögország

Comments are closed.